Fogadóórák I.félév

[2020.10.05] Kollégáink elérhetők az alábbi időpontokban  Letöltés >>


ISKOLÁNKRÓL

Minden, ami az iskolában történik, a gyermek boldogságát, adottságainak kibontakoztatását, a siker örömét, a tudás megszerzését, az alkotást, a közösséghez tartozás élményeit kell, hogy szolgálja.



TANÁRAINK

Név: Szak Beosztás:
Steierlein István
matematika - testnevelés igazgató
Frick Erika tanító igazgatóhelyettes
Papp Krisztina magyar nyelv és irodalom  igazgatóhelyettes
DÖK-vezető, 6.a of.
Bálint Krisztina matematika - földrajz 6.a. of.
Németh  Mónika
tanító 2.a of
Kovácsné Gulya Ildikó
tanító
4.b of.
alsós DÖK-vezető
Benyóné Farkas Anna matematika - fizika tanár, term.tud.
munkaközösség-vezető
Krasznai Judit
tanító, testnev. művt. 1.a of.
Gönczöl László
biológia-testnevelés
tanár
Nagy Judit
tanító, inf. művt. napközis nevelő(4.b)
informatika
Szabó Ildikó biológia - testnevelés tanár
Désy Ágnes tanító napközis nevelő (2.b)
dr. Hullerné Takács Ilona történelem -
hon- és népismeret, állampolgári ismeretek, etika
7.a. of., osztályfőnöki
munkaközösség-vezető 
Nyitrai Orsolya
rajz
óraadó tanár
Kálmánfiné Arató Zsuzsanna
német tanár
dr. Bujdosóné Pintér Kinga angol nyelv tanár
Szonner Balázs testnevelés tanár
Földes-Nagy Katalin
magyar-angol
tanár
Kovács Erikabiológia,term. ismerettanár
Makovi József
földrajz,informatika,
történelem
7.b. of.
Mitsné Gáspár Orsolyaangoltanár
Nagy Hajnalka tanító, német tanító,munkaközösség vezető, tankönyvfelelős
Mayerné Héder Christa tanító 3.a. of., alsós munkaközösség-vezető
Némethné Kovács Erika
tanító
napközis nevelő(1.b)
Princessné Baranyai Ágnes tanító 2.b of.
dr. Szalontai Krisztina kémia  óraadó tanár
Vass Erika tanító napközis nevelő
Pozsonyi Edit tanító óraadó, napközis nevelő
Lennertné Primmer Petra ének, magyarnyelv és irodalom, 8. c of.
Steierleinné Viniczai Márta matematika - testnevelés 8.b. of.
Szakál Ildikó tanító, angol 4.a of.
Princessné  Baranyai Ágnes tanító
1.b of.
Szmik Györgyné tanító 3.b. of.
Szöllősy Adrienne angol nyelv 7.c of.
Újváry Éva magyar nyelv és irodalom tanár
Tatár Attila Bendegúz Fizika,technika, informatika tanár
Vajay Zita tanító napközis nevelő(4.a)
Virágh Hajnalka
tanító
1.b of., etika
Návay Katalintestnevelés5.a of.
Pappné Körmendi Mártatanító, németnapközis nevelő(3.b),német
Piukovics Tímeatörténelem, földrajztanár, 5.b of.
Lukácsné Krasznai Veronikatanítótanító, testnevelő
Vass Erikatanítónapközis nevelő(2.b)
Antal-Palcsák Ildikótanítónapközis nevelő(1.b)
Füleki Meggyes Orsolyafejlesztő pedagógusgyógyped. asszisztens, fejlesztő pedagógus
Szilvási Esztertanító, angol nyelvjelenleg gyesen
Erdélyi ZsuzsannaMagyar, etikajelenleg gyesen

TECHIKAI DOLGOZÓINK

Filipovics Irén gondnok, gazdasági ügyintéző
Kiss Lajosné

Tuboly-Tóth Tímea

Szabó Edit

Vinczéné Sebestyén Irma

Pauer Jenőné
Király Imre
karbantartó
Soós Ferencudvaros
A nevelő- és oktatómunkát közvetlenül segítő alkalmazottak
Szíjártóné Légrádi Mónika
iskolatitkár
Baloghné Angyal Katalin ped. asszisztens
Jász Zsuzsanna ped. asszisztens



CSENGETÉSI REND(ÚJ)
1. óra
7.50 - 8.35
szünet
10 perc
2. óra
8.45 - 9.30
szünet
15 perc
3. óra
9.45 - 10.30
szünet
15 perc
4. óra
10.45 - 11.30
szünet
10 perc
5. óra
11.40 - 12.25
szünet
10 perc
6. óra
12.35 - 13.20
szünet5 perc
7.óra13.25 - 14.10
Ugrás a lap tetejére »

TANULÓINK

2020/21-as tanév tanulói statisztikai adatai.   Letöltés »

Ugrás a lap tetejére »

SZAKKÖRÖK, DÉLUTÁNI ELFOGLALTSÁGOK

Számos lehetőség közül választhatnak diákjaink a délután hasznos eltöltésére iskolai keretek között.
Ugrás a lap tetejére »

Iskolai Szociális segítő fogadóórái



SPORT

A mindennapos testnevelést a tanórákon kívül tömegsport órákkal és edzésekkel színesítjük (labdarúgás, kézilabda, kosárlabda, darts, asztalitenisz, torna, atlétika), de több városi sportegyesülettel van működő együttműködési megállapodásunk is (labdarúgás, kézilabda, vitorlázás, vívás, trampoline).


Ugrás a lap tetejére »