[2021/12/01]decemberr havi program  Letöltés>>

délelőtti fogadóórák    Letöltés >>

Tanév rendje 2021/2022
Letöltés
>>



AKTUÁLIS

KEDVES ÓVODÁS SZÜLŐK

ÉS GYEREKEK

Az első OVISULI-t 2021.12.02-ra terveztük.

A pandémia  miatt most nem tudjuk Önöket és Gyermekeiket fogadni.

Mikulásnap  alkalmából egy bábjátékkal  és kézműves foglalkozással lepjük meg a gyerekeket.

Videó a linkre kattintva érhető el>>

Videó a linkre kattintva érhető el>>


ADVENTI GYERGTYAGYÚJTÁS

A műsorról készült videó megtekintése >>


VSZC-IPARI Informatika Verseny
 2021.11.19.

Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Technikum által 10. alkalommal megrendezet programozási versenyén, Veszprém megye 25 csapata vett részt.

A háromfordulós verseny döntőjében iskolánk csapata 

III. helyzést ért el.

 

A csapat tagjai voltak:

Csontos MátyásHorváth ÁkosTatai Balázs

Felkészítő tanár: Makovi József

Gratulálunk!


Márton napi liba lámpás

2021.11.11.

A 2. b osztályosok kvízjátékkal emlékeztek meg Márton napjáról. Erika néni segítségével liba lámpást készítettek.

 


“Mozduljunk együtt a klímáért” gyalogtúra 

2021.11.10.

A 2.b osztályosok Hajni néni vezetésével csatlakoztak a "Mozduljunk együtt a klímáért" mozgalomhoz.
Vállalásuk másfél km-es gyalogtúra volt. A Kiserdőn keresztül lesétáltak a Balatonpartra.


BÓLYAI MATEMATIKAI CSAPATVERSENY

A  Bolyai Matematikai Csapatverseny megyei összesítésében ezúttal két 5. helyezést sikerült elérnünk. (A vírusveszély miatt most mindenki a saját iskolájában versenyzett, amit egyébként azonnal fel kellett tölteni.) 

5. évfolyam csapata: Balogh Dávid, Németh Natália, Végh Botond, Wendler Vanda
6. évfolyam csapata: Csontos Emma, Nagy Bendegúz, Hoffmann Marcell, Rehák Péter

Gratulálunk!


Logika Verseny

Iskolánk 10. alkalommal rendezte meg ezt az érdekes, játékos vetélkedőt, amelyre Balatonfüredről és városunk kulturális partnervárosaiból (Kecskemét, Szolnok, Komárom, Győr, Gyula) összesen 18 iskola érkezett. Két korosztályban (5-6. illetve 7-8. osztály) versenyeztek a diákok, és csapataink ugyan versenyen kívül szerepeltek, de mindkét korosztályban ők érték el a legtöbb pontot, így különdíjasok lettek.

 

5-6. osztályos csapatunk: Németh Natália, Hoffmann Marcell, Nagy Bendegúz
7-8. osztályos csapatunk: Berta Mátyás, Nemes Ábel, Kovács Levente

             

  

4 táblás játék mellett (mindegyikből 2 rejtvény) egy feladatsort is meg kellett oldani az egy óra alatt. Utóbbi feladatsorból a 7-8. osztályosoknak való látható.
Meg lehet oldani!

A versenyzőknek gratulálunk a kimagasló szerepléshez és a tudásukhoz!


Mezei Futás Diákolimpia

megyei döntő

A Mezei Futás megyei döntőjén 2 arany, 3 ezüst és 2 bronzérmet szereztek diákjaink. Az 1-2. helyezett csapatok továbbjutottak a tavaszi, Gödöllőn szervezett országos döntőre.

Gratulálunk!


Asztalitenisz Diákolimpia

Az Asztalitenisz Diákolimpia megyei döntőjén 5 arany, 4 ezüst és 1 bronzérmet szereztek tanulóink.

Megyei bajnokaink:

Felhőfalvy András (II. kcs. fiú egyéni)
Érfalvi Léna (IV. kcs. lány egyéni)
II. kcs. fiú csapat (Felhőfalvi András, Tóth Mátyás, Kassai Milán)
II. kcs. leány csapat (Sári Patrícia, Horváth Lili, Lászai Jelina)
IV. kcs leány csapat (Érfalvi Léna, Érfalvi Emily, Temesi Kamilla

Ezüstérmesek:
Tóth Mátyás (II. kcs. fiú egyéni)
Felhőfalvi László (IV. kcs. fiú egyéni)
Érfalvi Emily (IV. kcs leány egyéni)
IV. kcs. fiú csapat: Hajdú Soma, Érfalvi Nils, Aradi Gergő

bronzérmes:
IV. kcs fiú csapat: Török Ábel, Felhőfalvi László, Bokányi Dávid

 

 

 

 


Füredi szüreti felvonulás
 2021.10.16.

Az ötödikesekből álló radnótis csoport jó hangulatban, énekelve vonult Petra nénivel a Vásárcsarnoktól a  Vitorlás térre.

 

 

 
 

FŐVÁROSI NAGYCIRKUSZ

LEP (Lázár Ervin Program) keretében a 6. évfolyam a Fővárosi Nagycirkuszban járt.


BUDAPESTI VADÁSZATI ÉS TERMÉSZETI VILÁGKIÁLLÍTÁSON JÁRTUNK

A 6.-7. évfolyam tanulói Budapesten megtekintették a Vadászati  és Természeti világkiállítást.

Élménybeszámoló képekben.

 

 

 

 

 

   

 


Megemlékezés az Aradi vértanúkról
 2021.10.06.

A 13 vértanúhalált halt hősről emlékeztünk meg ma a 6.a osztályosok műsorával.
Felkészítőjük: Földes-Nagy Katalin tanárnő

 

 


Köztársaság Kupa Atlétikai Verseny (Veszprém)

 

 

Dobogós helyezettjeink:

1. Csima Alex (2000 m)
1. Prédl András (súlylökés)
1. 4x100-as fiú váltó (Bokányi Dávid, Hajdu Soma, Csima Alex, Aradi Gergő)
1.Polányi Kata (magasugrás)
2.Bari Zsombor (súlylökés)
2.Aradi Gergő (távolugrás)
2.Bokányi Dávid (60 m)
3.Wendler Vanda (kislabdahajítás)
3.Bokányi Petra (100 m)
3. Polányi Kata (100 m)
3. 4x100-as leány váltó (Polányi Kata, Bokányi Petra, Karli Emma, Krausz Katinka)

 

 


FUT A FÜRED FUTÓVERSENY 2021

2021.09.23.

 

 

 

Balatonfüredi Radnóti Miklós Általános Iskola legjobb helyezést elért tanulóinak eredményei:

I. korcsoport
fiúk                         Lányok
 
2. Obermayer Bende                 2. Végh Anna Zselyke
                                             3. Makkos Bori

II. korcsoport
2. Mayer Bence                     1. Polányi Emma
                                                    3. Nagy Villő
   

 III. korcsoport
1. Csima Alex                           1. Badics Lara
    2. Bokányi Dávid                      2. Érfalvi Emily  
                                                         3. Szalontai Bori   
    IV. korcsoport   
                                         1. Zsohár Lola
Gratulálunk  minden részvevőnek!

BALATONFÜREDI ROMANTIKUS REFORMKOR VERSENYEI

HELYTÖRTÉNETI  VETÉLKEDŐ

2021.09.24.

Iskolánk csapata II. helyezést ért.

                Csapat tagjai:

Kovács Levente, Ujházy Kristóf, Gerner Barnabás,

Végh Koppány

Felkészítő tanár: Dr. Hullerné Takács Ilona

SZAVALÓVERSENY

202109.24.



1. Berta Zsófia
3. Csontos Emma
Különdíjasok: Kiss Liliána, Polgár Barna

(A képen is ebben a sorrendben állnak az előző csapat után.)

TANÉVNYITÓ A RADNÓTIBAN

2021.08.31.

A Tanévnyítóról készült videó megtekintése >>

PEDAGÓGUS NAPI KITÜNTETÉSEK



 
Dr. Hullerné Takács Ilona kolléganőnknek az Emberi Erőforrások Minisztere- több évtizedes kiemelkedő tanári munkéjáért - Elismerő Oklevelet adományozott.



Steierleinné Viniczai Márta kolléganőnknek Balatonfüred Város Önkormányzata -Balatonfüred közoktatásáért kitüntetést adományozott.
Gratulálunk kitüntetett kollégáinknak!

TANÉVZÁRÓ ÜNNEPSÉG 2021


A tanévzáró ünnepségről készül videó megtekintése>>

BALLAGÁS A RADNÓTIBAN


 
A ballagásról készült videó megtekintése >>


RADNÓTIHÉT - EGÉSZSÉGNAP

Kisfilm a RADNÓTIHÉT keretében megtartott egészségnapról.

Videó megtekintése>>


SULI OSCAR - 2021 GYŐZTESEI

Iskolánk tanulóinak szavazatai alapján:

Legjobb sportoló lány: Polányi Panni
Legjobb sportoló fiú: Sághi Patrik
Szórakozott professzor: Bogdán Zoltán
Iskola tréfamestere: Kovács Rajmund
Iskola okosa: Farkas Kamilla
Legjobb fej lány: Simon Sarolta
Legjobb fej fiú:Holéczy Péter
Legszebb lány: Bokányi Dorka
Leghelyesebb fiú: Rimóczi Borisz



KÖRNYEZETVÉDELMI PROJEKT ANGOLUL

A 6.b osztály tagozatos angolosainak év végi feladata az volt, hogy projekt munka keretében dolgozzák fel a tankönyv egyik fejezetét.Lotti. Flóra és Csenge  a környezetvédelmet választották és arról beszélnek angolul, hogy hétköznapi emberként mit tehetünk  környezetünk védelme érdekében.

Videó megtekintése >>


VESZPRÉM MEGYE ÉRTÉKEI VETÉLKEDŐ
A három fordulós versenyen iskolánk csapata
1. helyezést ért el.
.

Csapat tagjai:
Kovács Levente, Ujházy Kristóf, Rehák András


Gratulálunk a kiemelkedő teljesítményhez!


INFORMATIKA SZAKKÖR

Bemutató videó az informatika szakkörök munkájáról.




Videó megtekintése itt>>


ALAPMŰVELETI MATEMATIKA VERSENY
Megyei döntő

Az Alapműveleti Matematika Verseny megyei döntőjén 3 megyei elsőséget és még 3 dobogós helyezést szereztek tanítványaink.

4. évfolyam: 4. Wendler Vanda (42/50 pont, a legmagasabb pontszámot érte el)
5. évfolyam: 1. Nagy Bendegúz        2. Rehák Péter
6. évfolyam:  1. Berta Mátyás
7. évfolyam:  1. Kovács Levente       3. Erdélyi Balázs
8. évfolyam:  3. Mészáros-Daubner Márk



Gratulálunk az eredményhez és a tudásukhoz!



Zrínyi Ilona Matematika Verseny
(alsó tagozat)


Az iskolai sorrendben:
2. évfolyam:  1. Prédl Kristóf   2. Schöngrundtner Petra  3. Szűcs Benedek
3. évfolyam:  1. Obermayer Hanna  2. Gőcze Száva      3. Katona András
4. évfolyam:  1. Németh Natália   2. Eszenyi Barnabás  3. Balogh Dávid
A megyei fordulóban nagy sikert ért el a 4. osztályos Németh Natália, aki az egyéni verseny 3. helyezettje lett.
Csapatban (a legjobb három versenyző összesített eredménye számít) a 4. osztályosok negyedik, a 3. osztályosok 5. helyezést értek el.

Az Alapműveleti Matematika Verseny iskolai sorrendje:
4. évfolyam:  1. Wendler Vanda  2. Mayer Bence  3. Eszenyi Barnabás

BEHARANGOZÓ
Kisfilm a leendő elsős szülők és gyermekek számára.
Pillantsuk be egy iskolai nap eseményeibe!



Kréta felület az alábbi linken
érhető el közvetlenül!
https://klik037002001.e-kreta.hu